برخی افراد می‌گویند «علی برکت‌الله» اما کارهای آنها برکت ندارد

برخی افراد می‌گویند «علی برکت‌الله» اما کارهای آنها برکت ندارد

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه امیدواریم با روی کار آمدن یک دولت کارآمد و مردمی به یک وضعیت مطلوب برسیم، گفت: بعضی افراد می‌گویند علی برکت الله اما کارهای آنها برکت ندارد.

 سرلشکر سید یحیی صفوی، مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عصر امروز(سه‌شنبه) در مراسم بزرگداشت سردار حجازی گفت: اراده خداوند این بوده است که قرن حاضر را قرن بیداری ملت‌های اسلامی و نجات ملت‌های تحت ستم از دست مستکبرین قرار دهد. تغییرات بزرگ در قرن حاضر به نفع ملت‌ها و به ضرر قدرت‌های ظالم مثل آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها رخ داده است.

وی همچنین گفت: به نظر می‌رسد که دوران افول و زوال سیاسی و قدرت آمریکایی ها شروع شده است.

صفوی افزود: شکل‌گیری قدرت بزرگ جهان اسلام در قرن حاضر توسط مردانی الهی و رهبران شجاع، خردمند و با تقوا شروع شده است. رهبرانی همچون امام خمینی(ره)، آیت‌الله خامنه ای، و رهبرانی همچون مجاهد بزرگ حاج سید حسن نصرالله.

وی اضافه کرد: این رهبران بزرگ را جوانانی شجاع و فداکار همراهی می‌کنند. این جوانان برومند زیر پرچم این رهبران، با خردمندی، شجاعت، همراه با خانواده هایشان راه خدا را پیش گرفتند.

سرلشکر صفوی گفت: آنچه که از انسان‌ها می‌ماند، هدف، تفکر و اندیشه است. سردار حجازی قویترین نیروی مقاومت ادوار بسیج را در زمان فرماندهی خود تشکیل داد. همچنین سردار حجازی بسیج سازندگی را راه‌اندازی کرد.

وی ادامه داد: رهبری فرمودند سردار حجازی نیروی تاثیرگذاری در همه حوزه‌ها بود این مهم است که انسان در شرایط مختلف چقدر تاثیرگذار باشد. بعضی افراد می‌گویند علی برکت الله اما کارهای آنها برکت ندارد.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه از کار بعضی سیاسیون سر در نیاوردیم گفت: امیدوارم عاقبت برخی از سیاسیون ختم به خیر شود.

وی افزود: مردم فلسطین در این چند روز از ۳ جبهه قدس کرانه باختری و نوار غزه بر سر صهیونیست‌ها آتش ریختند و این دستاورد خون شهدا است.

سرلشکر رحیم صفوی تاکید کرد: امیدواریم با روی کار آمدن یک دولت کارآمد و مردمی از این وضعیت نامطلوب به یک وضعیت مطلوب در آینده برسیم. این بستگی به حضور مردم دارد. باید یک دولت از جنس مردم بر سر کار بیاید.

وی در پایان گفت: رئیس جمهور باید بداند و بتواند و انگیزه داشته باشد. رئیس جمهور باید انقلاب اسلامی مردم و درد مردم را بشناسند. صرفاً مردم تهران را نبیند بلکه مردم سیستان و بلوچستان، کردستان و نقاط دیگر را نیز ببیند.

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی