ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفت

ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفت

خیابان‌های سراسر فلسطین اشغالی از جمله غزه، کرانه باختری و قدس اشغالی در پی برقراری آتش بس و پیروزی مقاومت سراسر جشن و پایکوبی بود.

مردم سراسر فلسطین اشغالی بعد از اعلام آتش بس و پایان درگیری به خیابان‌ها ریختند و پیروزی مقاومت اسلامی فلسطین علیه رژیم اشغالگر را جشن گرفتند. 

به گزارش تسنیم، مردم فلسطین با در دست داشتن پرچم ملی در حمایت از مقاومت و محمد الضیف"أبو خالد" فرمانده کل گردان‌های القسام شعار سر دادند.

 فلسطینیان ساکن نوار غزه و کرانه باختری از جمله قدس اشغالی پیروزی ملت و مقاومت فلسطین بر دشمن صهیونیستی را جشن گرفتند. محوطه مسجدالاقصی و باب العامود غرق در شادی و سرور بود و مردم برای ابراز شادی اقدام به نور افشانی آسمان می‌کردند. 

این شادی حتی  به خارج از مرزهای فلسطین اشغالی کشیده شده و در دیگر کشورها از جمله لبنان و مصر هم مردم پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی را جشن گرفتند و به شادی پرداختند.

ابوعبیده: دشمن صهیونیست را تحقیر کردیم
«ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های قسام بامداد امروز در سخنانی همزمان با اعلام آتش‌بس در غزه از سوی مصر سخنگوی گردان‌های قسام بامداد امروز در سخنانی همزمان با اعلام آتش‌بس در غزه از سوی مصر گفت که مقاومت توانست دشمن صهیونیست و ارتش آن را در این جنگ تحقیر کند.

وی افزود: به صراحت اعلام می‌کنیم که دشمن در سراسر فلسطین از حیفا گرفته تا رامون ضربات سختی را دریافت کرده است. مقاومت با آتش‌بس موافقت و حمله موشکی را تا ساعت 2 بامداد امروز (زمان اجرای آتش بس) متوقف کرده است.

سخنگوی قسام اضافه کرد: اگرچه مقاومت به درخواست مصر درباره آتش بس پاسخ مثبت داد، اما رفتار دشمن را از نزدیک رصد می‌کنیم و متناسب با آن اقدام خواهیم کرد.

ابوعبیده تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در خصوص توقف درگیری‌ها در  برابر یک امتحان حقیقی قرار دارد و گزینه حملات موشکی گسترده از دورترین نقطه شمال فلسطین اشغالی تا جنوب آن تا ساعت 2 بامداد روی میز خواهد بود.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی: در صورت نقض آتش بس به آن پاسخ می‌دهیم 

 «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن اعلام موافقت جنبش با آتش‌بس در غزه گفت که مقاومت تا زمانی که دشمن صهیونیست به آتش بس پایبند باشد، بدان پایبند است.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که اگر رژیم صهونیستی توافق آتش بس را زیرپا بگذارد، به آن پاسخ خواهیم داد.

محمد الهندی از رهبران جهاد اسلامی گفت که نتانیاهو پس از شکست در برابر مقاومت مجبور شد به آتش‌بس تن دهد.

 «طاهر النونو» مشاور رسانه‌ای رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد مقاومت فلسطین تا زمانی به آتش بس پایبند است که رژیم اشغالگر به آن پایبند باشد.

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی