بازتاب اقدام سعید جلیلی در فضای مجازی

بازتاب اقدام سعید جلیلی در فضای مجازی

رسانه‌های رسمی و غیررسمی مرتبط با سعید جلیلی با دعوت خود وی تصمیم گرفتند که تمامی مواضع و دیدگاه‌های سایر کاندیداهای جریان انقلاب را نیز پوشش دهند.

 تنوع و تکثر در سبد کاندیداهای جریان انقلاب، ماحصل ۵ روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری است. این اتفاق، علّت‌های متعددی دارد که یکی از عمده‌ترین آن‌ها، آرایش جریان رقیب و بانیان وضع موجود می‌‌تواند باشد. امّا ورای ریشه‌یابی این موضوع و متوقف شدن بر روی آن، نکته مهم این است که این تکثر و تنوع، چگونه قرار است منجر به تقویت سبد رأی نیروهای تحولخواه و حامی تغییر وضع موجود باشد.

 

در نخستین ساعات پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، رسانه‌های رسمی و غیر رسمی مرتبط با سعید جلیلی یکی از این کاندیداهای منتقد دولت که در ساعت پایانی مهلت ثبت‌نام وارد کارزار انتخابات شد، با دعوت خود وی تصمیم گرفتند که تمامی مواضع و دیدگاه‌های سایر کاندیداهای جریان انقلاب را نیز پوشش دهند.

پس از آن، صفحه اینستاگرامی سعید جلیلی اقدام به بازتاب مواضع آیت‌الله رئیسی، علیرضا زاکانی،‌سعید محمّد، رستم قاسمی و عزّت‌الله ضرغامی کرد.

این اقدام تحسین کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

 

یکی از کاربران فضای مجازی نوشت: قصدم طرفداری از جلیلی نیست امّا در مردانگی او همین بس که تریبون خود را در اختیار رقبایش قرار داده تا وحدتی هرچند کوچک بین جریان انقلابی ایجاد کند.

 

یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت: آنچه که اهمیت دارد، وحدت گفتمانی حول گفتمان اصیل انقلاب اسلامی است. ما با جدیّت در انتخابات حضور یافته‌ایم و تا آخر هم ایستاده‌ایم.

۱ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی